Оплата та доставка


Як оплатити замовлення


Є два способи оплати за замовлення:

 • Податковий платіж
  Ви платите за товар на поштовому відділенні кур'єрської служби при отриманні посилки. Цей спосіб оплати найбезпечніший, тому що ви платите за замовлення після того, як перевірите комплекстацію та якість купленого товару. З недоліків післяплати слід зазначити, що за пересилання грошей назад, кур'єрська служба стягує додаткову плату (приблизно 0,5 - 2 відсотки від суми замовлення і близько 20 грн. за обробку).
  Після того, як ми відправимо посилку на ваше відділення або на зручну для вас адресу, ми відправимо вам номер товарно-транспортної накладної і ви самі зможете при необхідності відстежити місцезнаходження посилки та отримати її.
 • Предоплата
  Ви платите за товар на нашу банківську картку, після чого ми надсилаємо вам куплений товар на вказану адресу або відділення пошти. У накладній робиться відмітка, що товар відправлений в один бік і гроші за нього перераховувати не потрібно. Ми надішлемо посилку та відправимо вам номер товарно-транспортної накладної для відстеження та отримання відправки.

 

Здійснюємо доставку купленого товару в будь-який куточок світу зручною для Вас кур'єрською службою.


Які є способи доставки товарів


 • Кур'єрською службою "Нова пошта" на поштове відділення.
  Найшвидший спосіб доставки, посилка надходить на відділення замовника протягом 1-3 днів з моменту оформлення замовлення. Вартість доставки залежить від регіону України та коливається від 25 грн. до 50 грн.
 • Кур'єрською службою "Нова пошта" до дверей одержувача.
  Найзручніший спосіб доставки, оскільки посилку на вказану вами адресу приносить кур'єр. З недоліків варто відзначити більш тривалий термін доставки, від 1 до 5 днів, та вищу ціну послуги. Вартість доставки до дверей одержувача коштує від 30 до 80 грн., в залежності від регіону країни.
 • Доставка до країн СНД та Європи.
  Доставляємо куплений товар усіма доступними кур'єрськими службами при повній його передоплаті.

 

Для Вашої зручності та безпеки Ви можете оплатити куплений товар на відділенні кур'єрської служби, а для економії ваших коштів Ви можете оплатити товар на банківську картку.

Благодарим за обращение.

Консультант свяжется с Вами в ближайшее время

Замовте зворотній зв'язок